هاست 97 هم اکنون با ثبت بیش از هزار دامنه جهانی این افتخار را دارد تا دامنه شما را بصورت آنلاین نزد یکی از معتبرترین شرکت های ثبت دامنه جهان به نام Directi ثبت نماید و دامنه بلافاصه پس از ثبت دامنه رمز عبور و کنترل پنل دامنه را آنلاین در اختیارتان قرار دهد. هاست 97 نماینده مستقیم دامنه شرکت Directi در ایران بوده که این شرکت یکی از پرفروشترین و معتبرترین شرکت سرویس دهنده خدمات ثبت دامنه در جهان می باشد که زیر نظر بنیاد ثبت دامنه جهانی ICANN فعالیت دارد این شرکت هم اکنون دارای بیش از 2 میلیون مشتری دامنه در بیش از 240 کشور جهان می باشد.

دسترسی به کنترل پنل مدیریت دامنه

امکان دسترسی به کنترل پنل تمامی دامنه های ثبت شده توسط کاربران وجود دارد.

مالکیت 100%

ثبت تمامی دامنه ها با مالکیت 100% کاربران انجام می شود.

ثبت آنی

تمامی دامنه ها در هاست 97 بلافاصله پس از تکمیل سفارشات به ثبت می رسند.

دامنه های جهانی

ثبت دامنه (Domain Registration) اولین گام برای حضور در شبکه جهانی وب است. این گام حساسیت های خاص خود را نیز داراست. نام دامنه در صورتیکه معنی دار، مرتبط و متناسب با کاربری وب سایت شما انتخاب شود، راحت تر به خاطر سپرده می شود و مراجعه دوباره به وب سایت شما را تسهیل می کند؛ بنابراین در انتخاب نام دامنه خود دقت کنید.

نکته دیگر اینکه جایی که ثبت دامنه خود را به آن می سپارید، باید چه از نظر امنیتی و چه از نظر اعتباری صاحب صلاحیت لازم باشد؛ چرا که کسب و کار شما بر این نام بنا خواهد شد و عدم در نظر گرفتن صلاحیت و اعتبار شرکت ثبت کننده در آینده ممکن است هزینه های بسیاری را بر شما تحمیل کند. برای بعضی پسوند ها مانند پسوند های کشوری (نظیر پسوندهای ir برای ایران و یا پسوندهای ae برای امارات متحده عربی) با توجه به انحصاری بودن ثبت بوسیله نهادهای دولتی تنها یک انتخاب وجود دارد. اما برای دامنه هایی که ثبت آنها بوسیله شرکتهای تجاری به فروش می رسند، شما انتخابهای متعددی برای ثبت نام دامنه خود دارید. در این موارد باید به کیفیت خدمات شرکت ثبت کننده تعهد آن شرکت یا شرکتهای واسط بر رعایت حق مالکیت شما توجه نمود و مسائل حقوقی جانبی آن را نیز در نظر گرفت.

شرکت هاست 97 نماینده رسمی شرکت ها و سازمانهای معتبر عرضه کننده نام های اینترنتی است. این شرکت با بهره گیری از تجربه چندین ساله خود در زمینه ثبت دامنه، همه تلاش خود را در جهت حفاظت از هویت اینترنتی مشتریان خود و عرضه خدمات با کیفیت به آنها معطوف کرده است. ما بسته به نام دامنه شما و پسوند مورد درخواست و شرایطی که در نظر دارید، ثبت دامنه شما را از طریق یکی از شرکتهای همکار انجام می دهیم .