سرعت بالا، حداکثر بهره وری منابع سرور ، کمترین دانش فنی با لایت اسپید

وب سرور لایت اسپید چیست ؟ :وب سرور پرچمدار پرقدرت، قابل انعطاف و قابل استفاده برای تمامی سرورهای میزبانی وب لینوکسی ، مخصوصا سرورهای  دارای کنترل پنل دایرکت ادیمن و سی پنل می باشد . با بکارگیری لایت اسپید می توانید آپاچی را کاملا کنار بگذارید ، بنابراین به راحتی جایگرین گلوگاه تنگ سرور ارائه محتوای شما ( آپاچی ) خواهد شد . با گستره بزرگی از امکانات و پنل مدیریت با کاربری آسان ، لایت اسپید میتواند شما را در پیاده سازی یک وب سرور کارآمد از نظر قدرت و مصرف منابع یاری رساند . هاست 97 به عنوان نماینده رسمی فروش و پشتیبانی لایت اسپید در ایران امکان سفارش و فعال سازی این وب سرور را برای کاربران فراهم کرده است.

[box type=”titled-box” title=”توضیحات” variation=”blue”]

تعداد هسته پردازنده فعال روی سرور شما ارتباطی با تعداد هسته پردازنده سفارش داده شده برای لایسنس ندارد ( تعداد هسته لایسنس ، تعیین کننده تعداد هسته بکارگرفته شده در زمان پردازش درخواستهای رسیده به وب سرور می باشد)

اگر نیاز به قابلیت کش دارید  ما میتوانید لایسنس 2 هسته را برای سرور یک هسته ای خود تهیه نمائید ( لایسنس یک هسته ای سیستم کش سایت ندارد )

HyperThreding در تعداد هسته پردازنده سرور محاسبه نمی شود

در سفارش لایسنس لایت اسپید دقت فرمایید، امکان عودت وجه پس از ثبت سفارش به هر دلیل ، به جهت ثبت آنی و آنلاین لایسنس وجود ندارد.

لطفا برای اطلاع از قیمت قطعی لایسنس در روز سفارش و یا تمدید پیش از پرداخت صورتحساب با بخش فروش و یا مالی هماهنگی فرمائید.

در صورت وجود هرگونه سوال یش از خرید لطفا از طریق بخش تماس با ما در سایت سوال خود را مطرح فرمائید.

پس از خرید لایت اسپید ایمیل حاوی کد لایسنس و راهنمایی ساده چگونگی نصب برای شما ارسال می گردد.

پس از خرید مسئولیت نصب ، تنظیمات و رفع مشکل وب سرور بر عهده کاربر می باشد  و هاست 97 مطابق قاعده خود لایت اسپید فقط به عنوان فروشنده وظیفه تمدید لایسنس را بر عهده خواهد داشت ، خدمات جانبی و پشتیبانی وب سرور دارای هزینه جداگانه می باشد.

قبل از ثبت سفارش، حتما “شرایط استفاده” و “رویه حفظ حریم خصوصی” هاست 97 را مطالعه فرمایید.

[/box]