پرداخت آنلاین با کارت های عضو سیستم شتاب

شما مي‌توانيد براي برخورداري از مزاياي پرداخت الكترونيكي، هزينه خرید یا تمدید هاست و دامنه خود در هاست 97 را  از طريق کارت های بانكي عضو شبكه شتاب (ملي، ملت، كشاورزي، پارسيان، سامان، پاسارگاد، اقتصاد نوين، توسعه صادرات و صنعت و معدن و … ) به صورت اينترنتي و آنلاين پرداخت فرماييد.

راهنمای پرداخت آنلاین در هاست 97

1-پس از انتخاب پلن یا محصول مورد نظر خود روی دکمه سفارش مربوط به آن پلن کلیک کنید

2-پس از کلیک بر روی دکمه سفارش و وارد شدن به سامانه فروش مراحل ثبت سفارش مانند انتخاب دامنه , انتخاب پرداخت ماهانه یا سالانه , وارد کردن مشخصات و … در مرحله آخر و بخش طریقه پرداخت گزینه روش پرداخت بانک ملت را انتخاب کنید و سپس روی دکمه تکمیل سفارش کلیک کنید.

3-پس از کلیک بر روی دکمه تکمیل سفارش صورت حساب آنلاین برای شما نمایش داده می شود که روش پرداخت بانک ملت (بدون کارمزد) انتخاب شده است برای پرداخت صورت حساب به صورت آنلاین با کارت های عضو شتاب بر روی دکمه همینک پرداخت کنید کلیک کنید.

4-پس از کلیک بر روی دکمه همینک پرداخت کنید شما پس از چند ثانیه به درگاه پرداخت بانک ملت متصل خواهید شد که می توانید با تمامی کارت های عضو سیستم شتاب (ملي، ملت، كشاورزي، پارسيان، سامان، پاسارگاد، اقتصاد نوين، توسعه صادرات و صنعت و معدن و … ) به صورت اينترنتي و آنلاين پرداخت کنید. دقت فرمایید : که پس از وارد کردن مشخصات کارت و کلیک روی دکمه پرداخت کلیک کنید تا فرآیند پرداخت تکمیل شود و به سایت هاست 97 ارجاع شوید.

5-همچنین شما می توانید پس از ارسال سفارش و در زمان دلخواه وارد حساب کاربری خود شوید و با کلیک بر روی لینک صورت حساب ها و سپس کلیک بر روی لینک مشاهده صورت حساب به صورت آنلاین پرداخت کنید.