هاست 97 خود را حامی صاحبان وب فارسی می داند و به همین سبب با شناخت دقیق نیازهای آنها همواره سعی در ارائه بالاترین کیفیت سرور مجازی لینوکس، در کنار نازلترین قیمتها داشته است. امروزه نیاز به توجه گسترده مراکز داده ایرانی و جامعه میزبانی وب به حمایت از این بخش و تلاش برای توسعه هر چه بیشتر دنیای وب فارسی یک ضرورت است و از همین رو فناوری هاست 97 پیشگام در عرضه کیفیت برتر خدمات دیتاسنتر می باشد. سرور مجازی که با عنوان VPS : Virtual Private Server و یا بعضا VDS : Virtual Dedicated Server شناخته می شوند، بزرگترین راهکار برای کمک به این هدف خواهند بود و لذا توسعه سرور مجازی و حرکت در جهت ارتقای سطح کیفی و تلاش برای کاهش هزینه ها، جزء مهمترین دغدغه های این شرکت شناخته می شود. از همین رو سرور مجازی هاست 97 با اتکا به فناوری پیشرفته این شرکت در توسعه نرم افزارهای مجازی سازی، گامی نوین در دنیای کامپیوترهای مجازی محسوب می شود و توجه هاست 97 به این مهم در کنار خدمات پشتیبانی ارزنده این شرکت، بر پایه دانش برتر روز، مهیای خدماتی امن و آرامشی پایدار برای کاربران ایرانی دنیای مجازی می باشد. همچنین مانیتورینگ پیوسته خدمات از مهمترین فاکتور های کیفیت در سرور مجازی هاست 97، برای تامین نیاز کاربران است.

پلانهای سرور مجازی لینوکس

Linux VDS 6
Linux VDS 5
Linux VDS 4
Linux VDS 3
Linux VDS 2
Linux VDS 1
 Detail
2560
2048
1536
1024
512
256
RAM (Mb)
200
150
100
70
50
25
Hard Disk (Gb)
2.5
2
1.5
1
0.5
0.3
BandWidth (Tb)
1
1
1
1
1
1
IP Address Free
Germany – USA
Germany – USA
Germany – USA
Germany – USA
Germany – USA
Germany – USA
Location
         
Free Instalation
Basic
Basic
Basic
Basic
Basic
Basic
Managments
53000
48000
41000
35000
23000
15000
Price (Mountly – Toman)
Order
انتخاب موقعیت سرور بر عهده واحد فروش می باشد*

چنانچه امکانات و منابع سرویس های اشتراکی برای وب سایت شما کافی نیست و یا نیاز به دسترسی های بیشتری به سرور میزبان خود هستید و از طرفی سرور های اختصاصی برای شما مقرون به صرفه نیست، سرورهای اختصاصی مجازی (VDS) جوابگوی نیاز شما خواهد بود. پلانهای سرورهای اختصاصی مجازی بر پایه vmware بخشی از منابع یک سرور اختصاصی قدرتمند را به صورت کاملا اختصاصی در اختیار شما قرار خواهد داد و شما می توانید بدون آنکه سایر کاربران تاثیری روی سرویس شما بگذارند از این منابع استفاده نمایید و در مجموع این سرویس عملکردی همانند یک سرور اختصاصی خواهد داشت. ویژگی های سرور اختصاصی مجازی هاست 97 به صورت زیر است :
تخصیص بخشی از منابع یک سرور اختصاصی قدرتمند به صورت اختصاصی برخلاف VPS ها. جهت مقایسه سرورهای مجازی اختصاصی و سرورهای مجازی VPS بر روی این لینک کلیک نمایید
امکان دسترسی کامل به سیستم عامل سرور اختصاصی مجازی از راه دور
امکان نصب برنامه های مورد نیاز توسط کاربر
کاهش چشمگیر هزینه های سخت افزاری و حذف کامل هزینه لایسنس نرم افزار نسبت به سرور اختصاصی
نرم افزارهای مخصوص سرور ، امکانات جانبی و پلانهای مدیریت سرور که توسط هاست 97 ارائه می گردد مکمل این سرویس خواهد بود.